PRYWATNA SZKOŁA MUZYCZNA

Prywatna Szkoła Muzyczna VENO'S STUDIO działa nieprzerwanie od 1999 roku. Jest placówką autorską opartą na wiedzy, doświadczeniu oraz umiejętnościach wybitnych pedagogów oraz czynnie działających muzyków. Jej słuchacze zajmują najwyższe miejsca w przeglądach i konkursach muzycznych, a jej absolwenci często kontynuują naukę na wyższych uczelniach artystycznych. Szkoła realizuje tylko przedmioty muzyczne (bez przedmiotów ogólnokształcących) przygotowując instrumentalistów oraz wokalistów do działań estradowych (w zakresie muzyki klasycznej oraz rozrywkowej), udziału w przeglądach, konkursach, festiwalach, itp.

Prywatna Szkoła Muzyczna VENO'S STUDIO to szkoła pełna energii, szkoła kreatywna, szkoła niezwykła... To prawdziwy „inkubator talentów”. Instrumenty: fortepian, klasycznie ale także jazzowo, elektroniczne instrumenty klawiszowe, ale w wirtuozowskim wydaniu, perkusja czasem też w wersji rockowej, gitara: elektryczna, akustyczna, klasyczna, saksofon, skrzypce, akordeon, flet... Liczne zespoły - instrumentalne, wokalne, o różnej stylistyce... I wreszcie wokal: klasyczny, jazzowy, rockowy, aktorski, popowy... ale zawsze estradowy.

Niepowtarzalne koncerty, na których słuchacze szkoły łączą swoje talenty z profesjonalizmem zawodowych muzyków, warsztaty, wymiany międzynarodowe. Prywatna Szkoła Muzyczna VENO'S STUDIO to miejsce, w którym przyjaźnie zdobywa się wiedzę muzyczną, ale również inspirująco przekształca doświadczenie w sztukę, w profesjonalizm w artyzm.

Od samego początku działalności szkoła posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek artystycznych prowadzonej przez Ministra Kultury i Sztuki oraz wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek oświatowych miasta Zabrze.

Zapraszamy!

Archiwalia